Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Afla cine e invizibil pe Yahoo messenger - persoana este offline doar pentru tine?

Member
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    91
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0

Afla cine e invizibil pe Yahoo messenger - persoana este offline doar pentru tine?

Vrei sa vezi daca o persoana pe care o ai in lista ta de messenger te evita, si este offline doar pentru tine?
    Am descoperit ca poti verifica acest lucru cu urmatoarele folosind unele programe. Eu le-am gasit pe acestea doua si sunt ok.

1. www.vizgin.com Scopul principal al acestui site este de a detecta persoanele caer sunt invizibile pe yahoo messenger. Daca vreti să verificați pe oricare din prietenii vostri dacă acestia sunt on-line, invizibil, sau într-adevăr deconectati, acesta este locul potrivit. Vizing.ro are o caracteristică de a detecta mesajul cuiva/starea chiar daca el nu este in addlist-ul tau.

2. www.pulso.ro este unul dintre cele mai vizitate site-uri cu care poti verifica statusul unui ID de messenger. Pentru a afla acest lucru nu trebuie decat sa introduci ID-ul persoanei pe care vrei sa o verifici in casuta din partea de sus a site-ului si sa apesi pe lupa (cautare). Dupa verificarea unui ID, ai posibilitatea sa vezi daca are profil pe site-uri de socializare
    Serviciul este in totalitate gratuit si va ramane gratuit pentru oricine doreste sa il foloseasca.

Junior Member Avatarul lui gambler25
    Data înscrierii
    06.02.2013
    Locaţie
    Arad
    Posturi
    8
    Opinii
    A citit 1 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0
    Drept sa-ti spun Ana nu am auzit de un site romanesc care sa verifice starea unui Yahoo ID, dar dupa ce l-am testat am ramas surprins ca merge. Stiu ca protocolul prin care se verifica starea costa bani.
    Eu folosesc cu succes de cativa ani Ydetector >>> http://www.ydetector.com/

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •