Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: 1 - 8 Martie

Member
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    91
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0

1 - 8 Martie

Va-ti pregatit domnilor pentru luna femeii? Nu aveti nici o idee ce martisoare sa luati pentru 1 Martie sau ce cadou sa ii cumparati femeilor din viata voastra pe 8 Martie?
    M-am gandit sa va sar un pic in ajutor :d

Martisoare minunate gasiti pe site-ul celor de la sevensis, sunt martisoare cu cristale Swarovski. Preturile nu sunt nici mici dar nici foarte mari. Daca vreti sa impresionati aruncati aici un ochi.

Member
    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    60
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0
    Sunt in cautare de martisoare pentru prietena mea. Am inebunit de cat m-am uitat pe net, ca de stau foarte prost cu timpul si am zis sa comand ceva online. Nu numai pentru ea, dar trebuie sa ii iau si mamei si viiitoare soacre, si colegelor de la serviciu. Asa ca, cauta marcule cauta.....până când cautarile mele au fost rasplatite, am gasit un site foarte tare de unde pot lua cadouri atat de 1 martie cat si de 8 martie.

Uite aici sa nu mai cauti si tu ca nebunu
    Ultima modificare făcută de marcu; 25.02.2013 la 19:21.

Member
    Data înscrierii
    21.01.2013
    Posturi
    71
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0
    Domnilor ati luat cadourile pentru doamnele si domnisoarele din viata voastra? Mai aveti timp pana diseara sa cautati si sa gasiti ceea ce va doriti. Pe acest site gasiti tot felul de martisoare, are dreptate "marcu". Daca nu aveti timp sa umblati prin oras comandati de pe site-ul celo de la FunGift
    Ultima modificare făcută de GST; 01.03.2013 la 15:33.

Member
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Posturi
    91
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0
    Autor Subiect
    Stiu ca a trecut cat de cat momentul in care poti darui martisor, cu toate ca un martisor poti darui pe tot parcursul lunii martie, nu ma pot abtine sa nu va arat si voua martisoare de martisoare.
    Acestea sunt martisoare speciale pentru cei care sunt fani muzica tip manele, fani Guta, Salam si ceilati cantareti de manele.

Nume:  61280135.jpg
Afişări: 272
Mărime:  57,8 KB

Va place????

Member
    Data înscrierii
    18.02.2013
    Posturi
    60
    Opinii
    A citit 0 Opinii
    Descărcări
    0
    Încărcări
    0
    Ati gasit cadouri pentru femeile din viata voastra? eu am gasit pe un site un set foarte misto pentru iubita mea. Setul este format din colier si cercei. Merita tot ce este mai bun, este comoara mea
    uite o foto sa imi spuneti daca va place
    Nume:  colier.jpg
Afişări: 126
Mărime:  39,5 KB

Nume:  cercei.jpg
Afişări: 125
Mărime:  6,0 KB

Ce ziceti? -;
    Ultima modificare făcută de Amauro; 08.03.2013 la 18:38.

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •